Logo skoda

ŠKODA Assistance

 800 120 000 telefon
pozadi

Nový akční model Octavia Trumf

V tomto článku jsme si pro Vás připravili rozhovor s novým prodejcem nových vozů ŠKODA Honzou Křikavou.

 

Autor: Honzo, jakou zajímavou nabídku jste si pro čtenáře připravil? Jsou mezi produkty ŠKODA AUTO nějaké novinky?

 

Honza: Nejzajímavější novinkou na trhu ŠKODOVEK je v současnosti akční model ŠKODA OCTAVIA TRUMF, která vychází z nejoblíbenější specifikace mezi zákazníky.

 

Autor: Můžete nám „TRUMFA“ nějakým způsobem přiblížit?

 

Honza: Tento akční model je založen na střední výbavě OCTAVIA AMBITION s velkým množstvím doplňkové výbavy v ceně vozu. Zároveň se jedná o pevnou konfiguraci tzn. model má fixní specifikaci, navolit si lze jen barvu, přiobjednat službu Mobilita Plus a doplnit akčním balíčkem TRUMF PLUS. Což ve zkratce znamená, že model je vybaven silným benzínovým motorem o výkonu 110 kW, zároveň je vybaven tempomatem, vyhříváním předních sedadel a v neposlední řadě zadními parkovacími senzory. Za zmínku stojí volitelný balíček TRUMF PLUS, který obsahuje LED přední a zadní světlomety, automatickou dvouzónovou klimatizaci a systém Kessy.

 

Autor: Zní to opravdu zajímavě. Kolik času zabere samotný proces koupě vozu? Prostě kdy od podpisu kupní smlouvy bude mít zákazník ŠKODU OCTAVIA TRUMF doma?

 

Honza: Dodací lhůty jsou zhruba 11–13 týdnů od objednání vozu, nicméně některé vozy máme objednané na sklad a tyto vozu budou k dispozici mnohem dříve.

 

Autor: Tato otázka musí zaznít. Kolik nás ŠKODA OCTAVIA TRUMF bude stát?

 

Honza: Cena modelu je 444 900 Kč, což znamená cenové zvýhodnění o 105 000 Kč oproti výbavě AMBITION, na které je model TRUMF založený.

 

Zmiňovaný balíček TRUMF PLUS je za cenu 49 900 Kč.

 

AR SERVIS s.r.o.
Jarošovská 869, 377 01 Jindřichův Hradec
www.arservis.cz

 

Kontaktujte nás:
Honza Křikava tel.: 733 713 265
Roman Vaněk tel.: 734 391 735

AR SERVIS se zabývá převážně prodejem automobilů značky Škoda, servisem a prodejem náhradních dílů na všechny druhy vozidel.
Kompletní nabídka služeb

líbí se Vám naše stránky, koukněte i na FACEBOOK a dejte nám like