Logo skoda

ŠKODA Assistance

 800 120 000 telefon
pozadi

Pomoc na cestách

Stane-li se Vaše vozidlo z jakéhokoli důvodu nepojízdným, kontaktujte naši centrálu ŠKODA Assistance:

v ČR na telefonním čísle
800 120 000

ze zahraničí volejte
00420 236 090 002


Náhradní mobilita

Náhradní vozidlo

Po  dobu  opravy  nebo  servisní  prohlídky  Vašeho  vozu, Vám  můžeme  poskytnout  náhradní  vozidlo. Tak budete i v případě, že je Váš vůz v servisu, nadále mobilní a flexibilní. Náhradní vůz si doporučujeme zamluvit už v okamžiku objednání servisních prací – tak budete mít jistotu, že je pro Vás připravený.


Náhradní kolo

Protože Jindřichohradecko nabízí spoustu zajímavých zákoutí, které z okna auta nezahlédnete, máme pro Vás, jako alternativu náhradní mobility, jízdní kola ŠKODA. Také Vám doporučíme několik zajímavých tras po okolí. Náhradní kolo si doporučujeme zamluvit už v okamžiku objednání servisních prací – tak budete mít jistotu, že je pro Vás připravené.


Vyzvednutí a přistavení vozu

Nemůžete  svůj  vůz  dopravit  do  servisu? Žádný problém! Ať v práci nebo doma - Vaše auto vyzvedneme a po provedení  servisních  úkonů  jej  přistavíme zpět. Řekněte nám, jaké termíny Vám vyhovují a my se Vám budeme snažit maximálně přizpůsobit. Službu  vyzvednutí  a  přistavení  vozu doporučujeme objednat už v okamžiku objednání vozu do servisu.

 

První pohled Vás uchvátí, fyzický kontakt přesvědčí. Vytříbenost, ladnost a komfort, to je to co Vám nabízíme.
AR SERVIS s.r.o.

líbí se Vám naše stránky, koukněte i na FACEBOOK a dejte nám like

POMŮŽEME