Logo skoda

ŠKODA Assistance

 800 120 000 telefon
pozadi

KODIAQ už jezdí po Jindřichově Hradci

 01.03.2017

V minulém týdnu  jsme v našem autosalonu hostům slavnostně  představili nové SUV  značky,  vůz ŠKODA KODIAQ  s charakteristickým designem, mimořádnou nabídkou prostoru, praktickými řešeními a inovativními technologiemi, které jsou známé spíše z vyšších automobilových tříd.  

O statickou prezentaci  vozu se postarali prodejci  Jan Zahradník a Roman Vaněk  společně s hosteskami Hankou a Martinou, na cestách mohli  zájemci  vozy  KODIAQ vyzkoušet v doprovodu  Ing. Luboše Širůčka nebo  Daniela Přibyla.

Návštěvníci ochutnali vynikající speciality rautu v zálesáckem  stylu a celý slavnostní večer byl završen degustací kvalitních moravských vín z  Velkých Bílovic.

Jak jsme již avizovali model ŠKODA KODIAQ je pro tento rok teprve začátkem, zákazníci se mohou těšit na mnoho dalších novinek. Jednu  z nich - inovovaný bestseller značky ŠKODA, model OCTAVIA si již nyní můžete v autosalonu firmy rovněž prohlédnout.

 

AR SERVIS se zabývá převážně prodejem automobilů značky Škoda, servisem a prodejem náhradních dílů na všechny druhy vozidel.
Kompletní nabídka služeb

líbí se Vám naše stránky, koukněte i na FACEBOOK a dejte nám like