Logo skoda

ŠKODA Assistance

 800 120 000 telefon
pozadi

Rok 2016 v AR SERVISU

 19.12.2016

....Naše společnost se ale nezabývá jen prodejem vozů. Novinky máme i pro zákazníky servisu. Dokončili jsme několik projektů, které jsou důležité při plnění standardů značky. Jedním z nich je takzvaný přímý příjem, kde probíhá příjem  vozu do servisu na diagnostickém zvedáku za přítomnosti zákazníka.  Dalším je „Pneuhotel“  -  sklad pneumatik, řešený  moderní zakládací technologií, který pojme až 350 sad pneumatik.  Nabízíme v něm  velice sofistikované uložení , zákazníci si navíc své  pneumatiky mohou  i  uzamknout.

V průběhu roku 2016 jsme ještě otevřeli novou půjčovnu příslušenství a jako alternativu náhradních vozidel pro zákazníky -  milovníky cyklistiky,  půjčujeme také jízdní kola ŠKODA.

 

Jsme úspěšní také v oblasti oprav po nehodách. Získali jsme certifikát „Specialista oprav po nehodách“. Nesprávná oprava havarovaného vozidla může být  do budoucna velkým bezpečnostním rizikem. Jako specialista oprav po nehodách Vám zaručíme dodržování výrobcem definovaných opravárenských a technologických postupů , pro které máme veškeré dostupné vybavení. I po nehodě zajistíme garanci výrobce a zachováme bezpečnost i cenu vašeho vozidla na nejvyšší možné míře.

Společnost AR SERVIS je také sponzorem řady akcí. Podporovali jsme řadu akcí. Mezi těmi tradičními byla například Radouňská rallye, ale přivezli jsme do Jindřichova Hradce také novou zážitkovou Monte Carlo Roadshow. Nezůstává však jen u sportovních událostí, přispíváme  i v oblasti charitativní. Společnost AR SERVIS a stanice technické kontroly a měření emisí společnost  AR PARTNER,  přispěly například částkou 20 tisíc korun  na invalidní vozík pro Verunku Šindelářovou.

Na co se mohou těšit naši klienti v příštím roce? Chystáme představení řady novinek v čele s SUV ŠKODA Kodiaq, na kterou se mohou  naši zákazníci těšit již v únoru, dále jsou na řadě facelifty oblíbených modelů Octavia a Rapid, také nový Yeti. Samozřejmě budeme pokračovat v modernizaci areálu a budeme se snažit o udržení  výsledků, kterých jsme letos dosáhli.

AR SERVIS se zabývá převážně prodejem automobilů značky Škoda, servisem a prodejem náhradních dílů na všechny druhy vozidel.
Kompletní nabídka služeb

líbí se Vám naše stránky, koukněte i na FACEBOOK a dejte nám like