Logo skoda

ŠKODA Assistance

 800 120 000 telefon
pozadi

ŠKODA Plus - prověřené ojeté vozy

 04.03.2016

Vozy ŠKODA jsou mimořádně oblíbené i jako "mladé ojeté", právě pro  takové vozy (maximálně 18 měsíců staré, nízký počet najetých kilometrů) je určena speciální kategorie ŠKODA Plus Roční vozy. Nejdůležitější pro Vás je, že na takový vůz dostáváte plnou čtyřletou tovární záruku ŠKODA AUTO platnou od data uvedení do provozu. Získáte tak stejnou jistotu jako při koupi nového vozu!

Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu Vám jako partner programu ŠKODA Plus nabídneme řadu dalších výhod:

  • 1. Zkušební jízda

 Projedete se ve vyhlédnutém voze podle libosti.

Zkušební jízda  zůstává  nejdůležitějším   prostředkem   jak zjistit, zda   Vám  vybraný   vůz   vyhovuje a splňuje   všechny Vaše požadavky.   Náš   prodejce  Vám rád názorně předvede všechny  funkce  a výbavu vozu. Všechny vozy ŠKODA Plus jsou připraveny k okamžité zkušební jízdě.

  • 2. Výkup Vašeho vozu

 Pokud se rozhodnete pro nový vůz značky ŠKODA nebo vůz z programu ŠKODA Plus, rádi Váš stávající automobil vykoupíme. Vyškolený technik přezkouší stav Vašeho vozu a nabídne Vám férovou výkupní cenu kalkulovanou dle ceníků nezávislé profesní organizace.

  • 3. Předprodejní příprava vozu

 Všechny vozy v programu ŠKODA Plus prošly důkladnou předprodejní přípravou v plně vybaveném servisu ŠKODA, která prověřila jejich technickou a optickou kvalitu. Můžete se tak spolehnout, že Váš nový vůz nebude vyžadovat dodatečné nákladné investice.

  • 4. 12 měsíců záruka

12-měsíční záruka pro Váš nový vůz Vás ochrání před neočekávanými výdaji za poruchy vzniklé po převzetí vozu. Její krytí zahrnuje všechny komponenty od motoru po elektroniku.

  • 5. Atraktivní podmínky financování

 Společnost ŠkoFIN Vám vždy dokáže nabídnout individualizované podmínky financování a s vozem tak můžete odjet ihned i  bez potřebné hotovosti. Volba mezi leasingem s nízkými měsíčními splátkami a flexibilní koncovou splátkou nebo úvěrem je pouze na Vás.

  • 6. Výhodné pojištění vozu

 Díky značkovým pojistným produktům od partnerů ŠKODA Plus ve Vám otevírají široké možnosti, jak chránit sebe i Váš vůz. Vše lze samozřejmě zajistit přímo při koupi vozu bez zbytečných průtahů.

  • 7. Doživotní záruka mobility na vozy ŠKODA

 Se zárukou mobility si můžete být jistí, že vždy dosáhnete svého cíle. V případě poruchy zajistíme náhradní vozidlo, resp. odtah do nejbližšího servisu. Záruka mobility Vám bude v případě provádění předepsaných servisních inspekcí u autorizovaných servisních partnerů ŠKODA automaticky prodlužována.

  • 8. Certifikát vozu

 K vozidlu zakoupenému v rámci programu ŠKODA Plus obdržíte certifikát osvědčující, že:

vozidlo není k datu vydání certifikátu evidováno jako odcizené v ČR

vozidlo, jednoznačně určené svým identifikačním číslem (VIN), odpovídá uvedenému roku výroby

identifikační číslo vozidla (VIN) neobsahuje nepovolené znaky a odpovídá deklarované značce vozidla

vozidlo splňuje všechny technické požadavky a standardy ŠKODA

  • 9. Vyřízení veškerých formalit

 Pro usnadnění Vašeho života a úsporu času Vám partner programu ŠKODA Plus nabídne možnost vyřízení veškerých formalit spojených s nákupem nebo prodejem vozu. Vy si jen vyberete vůz a v dohodnutý termín odjedete bez nutnosti navštěvovat úřady.

  • 10. Roční kontrola zdarma

 Momentem prodeje naše péče o Vás zdaleka nekončí. Využijte možnost přijet po jednom roce od prodeje vozu a nechte si jej důkladně zkontrolovat – to Vám zaručí další porci bezstarostných kilometrů za volantem.

Rozsah a platnost jednotlivých bodů Vám objasníme, když nás navštívíte.

AR SERVIS se zabývá převážně prodejem automobilů značky Škoda, servisem a prodejem náhradních dílů na všechny druhy vozidel.
Kompletní nabídka služeb

líbí se Vám naše stránky, koukněte i na FACEBOOK a dejte nám like