Logo skoda

ŠKODA Assistance

 800 120 000 telefon
pozadi

Pomoc na cestách

Stane-li se Vaše vozidlo z jakéhokoli důvodu nepojízdným, kontaktujte naši centrálu ŠKODA Assistance:

v ČR na telefonním čísle
800 120 000

ze zahraničí volejte
00420 236 090 002


Servis

Záruční a pozáruční servis vozů Škoda

Uděláme maximum proto, aby Vaše vozidlo bylo v co nejkratší době opět schopné provozu a Vy jste si mohli naplno užívat předností vozu ŠKODA. Pokud nebude možné opravit vůz v daný den,  jsme připraveni Vám zajistit náhradní vůz nebo zajistit dopravu domů či do zaměstnání. Samozřejmostí je i odtahová služba v případě dopravní nehody či vážné poruchy, která Vám dále nedovolí pokračovat v cestě.


Certifikovaná karosárna a lakovna

Od roku 2016 vlastníme certifikát „Specialista oprav po nehodách“. Zaručíme Vám dodržování výrobcem definovaných opravárenských a technologických postupů , pro které máme veškeré dostupné vybavení. I po nehodě zajistíme garanci výrobce a zachováme bezpečnost i cenu vašeho vozidla na nejvyšší možné míře. Likvidaci pojistné události vyřídíme za Vás.


Prodej a montáž originálních dílů a příslušenství Škoda

Rozhodujete se pro designové úpravy vozu, nebo je pro vás důležitá snadná přeprava sportovního vybavení, či kladete důraz na bezpečnost a ochranu dětí v autosedačkách? ŠKODA Originální díly a příslušenství vám vždy nabídnou optimální řešení. V případě příslušenství vyžadujícího odbornou montáž jsme Vám rovněž k dispozici. 


Opravy a servis vozů ostatních značek
Prodej a montáž dílů a příslušenství pro ostatní značky    

Zajišťujeme také servis vozidel všech značek. Spolehlivost a bezpečnost Vašeho automobilu závisí na tom, jak kvalitní péči dostává. Důvěřujte těm, jejichž práce je symbolem skutečné kvality a profesionality za příznivou  cenu. Přesvědčte se sami a využijte služeb společnosti AR SERVIS.


Příprava vozů na STK a měření emisí

V případě u nás zakoupeného vozidla, nebo u vozidla, které k nám jezdí na servis, evidujeme datum platnosti STK a před jejím vypršením Vás oslovíme a nabídneme Vám přípravu vozu na STK a kontrolu emisí, zajištění technické kontroly a vlastní provedení. Nemusíte se tedy o nic starat, ráno nám vozidlo přistavíte, odpoledne odjíždíte s nově platnou TK.

AR SERIVS

Sezónní prohlídky automobilů

Jedete v létě na dovolenou k moři nebo v zimě na lyže?  Navštivte nás a nechte si udělat sezónní prohlídku vozu. Bezpečnost Vás a Vaší rodiny je na prvním místě, proto Vám nabízíme podrobnou sezónní prohlídku vozu, ale také zapůjčení příslušenství na přepravu nebo pro větší komfort při cestování.

 

Půjčovna příslušenství

 


Výhodné paketové ceny pro servis Vašeho vozu

Vyberte si model vozu ŠKODA a zjistěte, kolik zaplatíte za vybrané servisní úkony ve zvýhodněném paketu.
Veškeré uvedené ceny již obsahují cenu za náhradní díl, práci i DPH.


ŠKODA Express Service

Nechcete se vzdát svého vozu ani na jediný den?
Nechcete si půjčovat náhradní vozidlo?

Za výhodných podmínek Vám provedeme vybrané servisní úkony na počkání, např.:

  • výměnu oleje
  • výměnu výfuku,
  • servis brzd,
  • výměnu tlumičů,
  • servisní prohlídku,
  • pneuservis.

I v tomto případě doporučujeme dohodnout si termín předem.


Pneuservis a uskladnění pneumatik

Po skončení letní či zimní sezony vám nabízíme profesionální uskladnění pneumatik nebo celých kompletních kol v novém skladu. Náš pneuhotel je řešený  moderní zakládací technologií a  pojme až 350 sad pneumatik. Nabízíme v něm  velice sofistikované uložení, zákazníci si navíc své  pneumatiky mohou i  uzamknout.

 

První pohled Vás uchvátí, fyzický kontakt přesvědčí. Vytříbenost, ladnost a komfort, to je to co Vám nabízíme.
AR SERVIS s.r.o.

líbí se Vám naše stránky, koukněte i na FACEBOOK a dejte nám like

POMŮŽEME