Logo skoda

ŠKODA Assistance

 800 120 000 telefon
pozadi

Pomoc na cestách

Stane-li se Vaše vozidlo z jakéhokoli důvodu nepojízdným, kontaktujte naši centrálu ŠKODA Assistance:

v ČR na telefonním čísle
800 120 000

ze zahraničí volejte
00420 236 090 002


Služby a servis

Záruční a pozáruční servis vozů Škoda
Prodej a montáž originálních dílů a příslušenství Škoda

Uděláme maximum proto, aby Vaše vozidlo bylo v co nejkratší době opět schopné provozu a Vy jste si mohli naplno užívat předností vozu ŠKODA. Pokud nebude možné opravit vůz v daný den,  jsme připraveni Vám zajistit náhradní vůz nebo zajistit dopravu domů či do zaměstnání. Samozřejmostí je i odtahová služba v případě dopravní nehody či vážné poruchy, která Vám dále nedovolí pokračovat v cestě.


Opravy a servis vozů ostatních značek
Prodej a montáž dílů a příslušenství pro ostatní značky

Zajišťujeme také servis vozidel všech značek. Spolehlivost a bezpečnost Vašeho automobilu závisí na tom, jak kvalitní péči dostává. Důvěřujte těm, jejichž práce je symbolem skutečné kvality a profesionality za příznivou  cenu. Přesvědčte se sami a využijte služeb společnosti AR SERVIS.


Příprava vozů na STK a měření emisí

V případě u nás zakoupeného vozidla, nebo u vozidla, které k nám jezdí na servis, evidujeme datum platnosti STK a před jejím vypršením Vás oslovíme a nabídneme Vám přípravu vozu na STK a kontrolu emisí, zajištění STK a vlastní provedení. Nemusíte se tedy o nic starat, ráno nám vozidlo přistavíte, odpoledne odjíždíte s nově platnou STK.

 

Stanice STK a měření emisí

 


Sezónní prohlídky automobilů

Jedete v létě na dovolenou k moři nebo v zimě na lyže?  Navštivte nás a nechte si udělat sezónní prohlídku vozu. Bezpečnost Vás a Vaší rodiny je na prvním místě, proto Vám nabízíme podrobnou sezónní prohlídku vozu nebo i případné zapůjčení vybavení na přepravu lyží, kol atd.


Vyzvednutí a přistavení vozu

Žádný problém! Ať v práci nebo doma - Vaše auto u Vás vyzvedneme a po servisu Vám jej přivezeme zase zpět. Objednejte si vyzvednutí a přistavení vozu ihned při objednávce termínu v servisu. Řekněte nám, jaké termíny Vám vyhovují a my se Vám budeme snažit maximálně přizpůsobit.


Náhradní vozidlo

Po dobu servisní prohlídky či opravy vozidla Vám rádi  poskytneme náhradní vozidlo. Informujte se na možnost pronájmu náhradního vozu,   objednejte si vyzvednutí a přistavení  ihned při objednávce termínu v servisu.


Pneuservis a uskladnění pneumatik

Po skončení letní či zimní sezony vám nabízíme profesionální uskladnění pneumatik nebo celých kompletních kol a to včetně umytí a kontroly tlaku.

AR SERIVS

Mytí a čištění vozů

Pokud potřebujete vyčistit a umýt své auto, není nic jednoduššího než nás navštívit. Profesionály v ručním čištění a mytí aut. Pro vaše auto máme připravenou bohatou paletu autokosmetických služeb. Ruční mytí auta včetně hran dveří, čištění a tepování interiéru, ošetření a konzervace plastových dílů, leštění, voskování a renovace laku, speciální čištění kožených interiérů, impregnace, čištění oken, mytí podvozku, mytí kol, konzervace pneu a další.


AR SERIVS

Karosářské a lakýrnické práce

Provádíme karosářské a lakýrnické práce, servis a opravy všech typů osobních i užitkových vozů, a to od drobných oprav, až po výměny části karoserií, lakování a podobně.


Pískování skel a VIN foto

Pískování autoskla se děje bezprašným tryskáním jemného korundového písku přes připravenou šablonu se znaky VIN čísla pomocí pískovací pistole. Chcete-li snížit pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu, máme pro Vás dostupné řešení v podobě značení skel. Navíc u některých pojišťoven získáte slevy na pojistném.


Instalace autofólií, tónování autoskel

V našem areálu působící firma Blackguard.cz nabízí:

  • profesionální zatmavení či tónování autoskel, autofólií s UV filtrem značky Suntek řady HP

Instalace se  provádí bez demontáže skel. Autofólie jsou atestované s homologací MD ČR. Životnost fólie je 10 let. Pokud během této doby dojde k poškození fólie bez cizího zavinění, nabízí její bezplatnou výměnu.

  • celopolepy aut (převlekové, tuning fólie)

Při celopolepu se fólie aplikuje na každý díl auta zvlášt bez napojení a tím se docílí jednolitého povrchu, tudíž není poznat zda jde o lak či fólie. Aplikace fólie trvá 2-5dnů, kdy dojde k demontování nezbytných částí vozu potřebných k důkladnému polepení. Nedílnou součástí se stává také ochrana laku před poškozením např. – kartáče myčky, kamínky, sůl atd…

Na výběr je více jak 100 barevných odstínů v různém provedení jako je MATNÁ/LESKLÁ, METALICKÁ, BARVU MĚNÍCÍ či imitace CARBONU jak 2D tak 3D. Životnost fólie je 6-8 let.

Zpětný odběr autovraků

Z novely zákona o odpadech vyplývá pro výrobce povinnost, zajistit majiteli likvidaci jeho vozidla v autorizované zpracovatelské síti a také zpětný odběr vybraných výrobků. I tuto zákonnou povinnost plníme k Vaší plné spokojenosti.


Prověřování původu a historie vozů Škoda
Řešení a likvidace pojistných událostí
Poradenský servis

Všechna vozidla v naší nabídce jsou prověřena a máte garantovaný původ vozidla. Standardem je i likvidace pojistných událostí a kompletní poradenský servis.


ŠKODA Express Service

Nechcete se vzdát svého vozu ani na jediný den?
Nechcete si půjčovat náhradní vozidlo?
Za výhodných podmínek Vám provedeme vybrané servisní úkony na počkání, např.:

  • výměnu oleje
  • výměnu výfuku,
  • servis brzd,
  • výměnu tlumičů,
  • servisní prohlídku,
  • pneuservis.

I v tomto případě doporučujeme dohodnout si termín předem.

AR SERIVS


Výhodné paketové ceny pro servis Vašeho vozu.

Vyberte si model vozu ŠKODA a zjistěte, kolik zaplatíte za vybrané servisní úkony ve zvýhodněném paketu.

Veškeré uvedené ceny již obsahují cenu za náhradní díl, práci i DPH.

První pohled Vás uchvátí, fyzický kontakt přesvědčí. Vytříbenost, ladnost a komfort, to je to co Vám nabízíme.
AR SERVIS s.r.o.

líbí se Vám naše stránky, koukněte i na FACEBOOK a dejte nám like

POMŮŽEME