Logo skoda

ŠKODA Assistance

 800 120 000 telefon
POMŮŽEME
pozadi

Informace a nabídky

stin

ŠKODA Citigo

 

je dokonalým vozem pro městskou mobilitu: je kompaktní a přesto prostorné, hospodárné a současně agilní, atraktivní, bezpečné a vybavené řadou Simply Clever detailů. Celá příď, včetně kapoty motoru, masky chladiče a hlavních světlometů, má novou podobu. Kromě toho lze vůz ŠKODA CITIGO nyní objednat s mlhovými světlomety s funkcí Corner, zatmavenými sdruženými zadními svítilnami a asistenčními systémy Rain and Light Assist. Interiér zdobí multifunkční kožený volant a přepracovaný sdružený panel přístrojů. Asistenční systém City Safe Drive pomáhá eliminovat kolize v městském provozu tím, že samočinně brzdí v případě hrozící srážky.

Design

Kompletně přepracovaná příď s novou kapotou motoru a nově tvarovanou maskou chladiče. Upravený nárazník, pozměněné mlhové světlomety s funkcí Corner. Přední světlomety s LED světly pro denní svícení, zatmavené sdružené zadní svítilny. Novinky v interiéru: multifunkční kůží potažený věnec volantu a pozměněný design sdruženého panelu přístrojů.

Inteligentní osvětlení

V hlavních světlometech svítí halogenové žárovky, světla pro denní svícení pracují s technologií LED. Light Assist automaticky zapíná potkávací světla při zhoršených světelných podmínkách a zahrnuje také funkce Coming Home a Leaving Home. O vysokou úroveň bezpečnosti v městském provozu se stará systém City Safe Drive. Samočinné ovládání stěračů zajišťuje dešťový senzor.

Hnací ústrojí

Dva výkonné a úsporné tříválcové benzinové motory ve výkonových variantách 44 kW (60 k) a 55 kW (75 k). ŠKODA CITIGO G-TEC s ekologickým tříválcovým motorem s pohonem na zemní plyn nebo benzin o výkonu 50 kW (68 k). Oba benzinové motory lze kombinovat s pětistupňovou ručně řazenou nebo automatizovanou převodovkou.

Asistenční systémy

Systém City Safe Drive s funkcí nouzového brzdění pomáhá předcházet kolizím v městském provozu. Tento systém se aktivuje automaticky při rychlostech od 5 do 30 km/h. V případě hrozící kolize se aktivuje brzdová soustava a zvýší se citlivost hydraulického brzdového asistenta. V případě potřeby iniciuje systém brzdění až do úplného zastavení.

Bezpečnostní výbava

Bezpečnost cestujících má nejvyšší prioritu i u tohoto minivozu. Součástí standardní výbavy jsou čtyři airbagy, elektronická kontrola stability ESC, systém ASR, elektronická uzávěrka diferenciálu, elektromechanický posilovač řízení, tříbodové bezpečnostní pásy na všech čtyřech sedadlech (vpředu s předpínači pásů), příprava Isofix na zadních sedadlech, automatická aktivace varovných světel během nouzového brzdění, asistent při rozjezdu do kopce a také kontrola tlaku v pneumatikách.

Simply Clever

Deštník pod sedadlem spolujezdce, řada praktických odkládacích prostor, držáků a možností upevnění drobností v interiéru.

 

ŠKODA Fabia/ ŠKODA Fabia Combi

ŠKODA Rapid, ŠKODA Rapid Spaceback 
ŠKODA Octavia/ ŠKODA Octavia Combi 
Nová ŠKODA Octavia/Nová ŠKODA Octavia Combi
ŠKODA Yeti
ŠKODA Superb/ŠKODA Superb Combi
ŠKODA Kodiaq

 

Ke stažení

Líbí se Vám? Ve skutečnosti je mnohem hezčí, proto není nad to si nové auto vyzkoušet a otestovat.
Objednejte si předváděcí jízdu ještě dnes

líbí se Vám naše stránky, koukněte i na FACEBOOK a dejte nám like