Logo skoda

ŠKODA Assistance

 800 120 000 telefon
POMŮŽEME
pozadi

Informace a nabídky

stin

 

ŠKODA Rapid 

 

Modernizovaný design vozu ŠKODA Rapid zaujme čistě modelovanými plochami a ostře taženými liniemi, které vyjadřují zvláštním způsobem kompaktní proporce. Automobil ztělesňuje mladistvou svěžest a dynamickou eleganci. ŠKODA RAPID nabízí nejmodernější techniku, špičkovou bezpečnost, působivou efektivitu a mimořádný komfort. Pro zvýšení komfortu můžete využívat i další na přání dodávané inteligentní komfortní a bezpečnostní prvky. Nové systémy osvětlení se starají o ještě větší bezpečnost. Cestující jsou díky Wi-Fi vždy online. V nabídce jsou nově tříválcové motory 1,0 TSI. Četné asistenční systémy zajišťují bezpečnost na palubě. Nabídka prostoru zůstává nadále velice štědrá.

Design

Díky nové přídi působí model ŠKODA RAPID širším dojmem. Záď s černě zabarvenými svítilnami působí sportovněji. Nově zpracovaný je interiér, který nabízí tradičně velkorysou prostornost. Zvenku kompaktní, uvnitř obrovský – prostor nad sedáky a před koleny i zavazadlový prostor s objemem 550 l stanovuje měřítka třídy.

Motory

Tři benzinové a dva naftové motory od 66 kW (90 k) do 92 kW (125 k). Dva úsporné a dynamické tříválcové motory 1,0 TSI nahrazují agregáty o objemu 1,2 l. Tříválcové motory jsou úsporné a mají klidný a kultivovaný chod.

Inteligentní osvětlení

V hlavních světlometech jsou nyní k dispozici energeticky efektivní bi-xenonové výbojky, pro denní svícení je pak v nabídce technologie LED. Light Assist automaticky zapíná a vypíná potkávací světla. Asistent dálkových světel umí rozeznat následovaná a protijedoucí vozidla a v případě potřeby ztlumí dálkové světlo.

Asistenční systémy

K bezpečnostnímu standardu patří stabilizační systém ESC s integrovanými systémy ABS, ASR, EDS, brzdovým asistentem, multikolizní brzdou, která snižuje v případě nehody riziko dalších kolizí, a kontrolou tlaku v pneumatikách. Volitelně jsou navíc v nabídce: asistent rozpoznání únavy řidiče Driver Alert, Front Assist včetně funkce nouzové brzdy City, mlhové světlomety s integrovanou funkcí Corner, asistent rozjezdu do kopce, signalizace vzdálenosti při parkování vpředu a vzadu.

Infotainment

Coby součást standardní výbavy nebo na přání jsou k dostání prvky, jako například systém ŠKODA Surround, Bluetooth a Apple konektivita, až 3 USB zásuvky a slot na SD kartu. S rozhraním pro chytré telefony SmartLink+ – obsluhuje standardy Apple CarPlay, Android Auto a MirrorLink™ – je možné přes ŠKODA One App využívat vybrané aplikace na displeji infotainmentu.

ŠKODA Connect

Cestující jsou vždy online díky službám Infotainment Online poskytujícím informace a zábavu a službám Care Connect, které poskytují asistenční služby a servis. Rozhraní SmartLink+ a aplikace Media Command 2.0 pomáhají k jednoduššímu propojení s mobilními přístroji.

Simply Clever  

Vůz ŠKODA RAPID nově nabízí dvě USB zásuvky na zadních sedadlech pro nabíjení chytrých telefonů nebo jiných malých mobilních přístrojů. 

ŠKODA Rapid Spaceback

spojuje praktické přednosti všech modelů značky ŠKODA s karoserií hatchback v nižší střední třídě. Dynamický design a celková koncepce vozu oslovuje zejména mladší skupiny zákazníků. 

Design  

Identifikačním znakem vozu ŠKODA RAPID SPACEBACK je prodloužené sklo pátých dveří, které je součátí standardní výbavy ve stupni Style. Modifikované mlhové světlomety v nově tvarované spodní části předního nárazníku jsou propojeny tenkou chromovanou lištou (rovněž součástí standardní výbavy pro stupeň Style). Příď tak působí širším dojmem. Černě zabarvená krycí skla zadních svítilen ve tvaru písmene C, typickém pro značku ŚKODA, propůjčují zádi sportovnější vzhled.

Prostornost  

Zvenku kompaktní, uvnitř obrovský. S 65 mm má ŠKODA RAPID SPACEBACK největší prostor před koleny a s 1 014 mm vpředu a 980 mm vzadu nejlepší prostor nad sedáky ve svém segmentu. Také objem zavazadlového prostoru patří s 415 l, resp. s 1 381 l při sklopených zadních sedadlech, k největším v této třídě. 

Motory

Tři benzinové a dva naftové motory od 66 kW (90 k) do 92 kW (125 k). Dva úsporné a dynamické tříválcové motory 1,0 TSI (o výkonu 70 kW a 81 kW) nahrazují agregáty o objemu 1,2 l. Tříválcové motory jsou úsporné a mají klidný a kultivovaný chod. 

Asistenční systémy   

K bezpečnostnímu standardu patří stabilizační systém ESC s integrovanými systémy ABS, ASR, EDS, brzdovým asistentem, multikolizní brzdou, která snižuje v případě nehody riziko dalších kolizí, a kontrolou tlaku v pneumatikách. Volitelně jsou navíc v nabídce: asistent rozpoznání únavy řidiče Driver Alert, Front Assist včetně funkce nouzové brzdy City, mlhové světlomety s integrovanou funkcí Corner, asistent rozjezdu do kopce, signalizace vzdálenosti při parkování vpředu a vzadu. 

Infotainment

Jako součást standardní výbavy nebo na přání jsou k dostání prvky, jako například systém ŠKODA Surround, Bluetooth a Apple konektivita, až 3 USB zásuvky a slot na SD kartu. S rozhraním pro chytré telefony SmartLink+ – obsluhuje standardy Apple CarPlay, Android Auto a MirrorLink™ – je možné přes ŠKODA One App využívat vybrané aplikace na displeji infotainmentu.

ŠKODA Connect

Cestující jsou vždy online díky službám Infotainment Online poskytujícím informace a zábavu a službám Care Connect, které poskytují asistenční služby a servis. Rozhraní SmartLink+ a aplikace Media Command 2.0 pomáhají k jednoduššímu propojení s mobilními přístroji. 

Simply Clever  

Na palubě je mnoho praktických řešení jako dvě další USB zásuvky v zadní části vozu. Speciálně pro vůz ŠKODA RAPID SPACEBACK byly navrženy variabilní podlaha zavazadlového prostoru, která umožňuje rozdělení prostoru pro zavazadla do dvou horizontálních úrovní, a kryt zavazadlového prostoru, který lze vertikálně zasunout za zadní sedadla. 

 

ŠKODA Fabia/ŠKODA Fabia Combi

ŠKODA Octavia/ ŠKODA Octavia Combi 
Nová ŠKODA Octavia/Nová ŠKODA Octavia Combi
ŠKODA Yeti
ŠKODA Superb/ŠKODA Superb Combi
ŠKODA Kodiaq

 

Ke stažení

Líbí se Vám? Ve skutečnosti je mnohem hezčí, proto není nad to si nové auto vyzkoušet a otestovat.
Objednejte si předváděcí jízdu ještě dnes

líbí se Vám naše stránky, koukněte i na FACEBOOK a dejte nám like