Logo skoda

ŠKODA Assistance

 800 120 000 telefon
POMŮŽEME
pozadi

Informace a nabídky

stin

ŠKODA Yeti

Nový model s sebou přináší nové motorizace a nová technická řešení, jako je např. režim Off-road přizpůsobující nastavení elektronických systémů jízdě v terénu, elektricky ovládaná dvoudílná panoramatická střecha nebo upevňovací systém s vodorovnými lištami a posuvnými háky v zavazadlovém prostoru.

Exteriér

Pro přední část vozu, které dominuje výrazně tvarovaná maska chladiče obklopená čtveřicí světlometů, je synonymem zábava a radost z jízdy, zatímco zadní část pětidveřové karoserie s kolmou výklopnou zádí evokuje praktické využití. Kompaktní rozměry zaručují snadnou ovladatelnost a obratnost ve městě, svébytný robustní vzhled SUV a navíc slibuje skvělé zážitky i v terénu. Prosklené plochy oken ve spojení s černě lakovanými sloupky tvoří výrazné designové celky exteriéru, které spolu s elektricky ovládanou dvoudílnou panoramatickou střechou a podélným střešním nosičem symbolizují vzdušnost modelu Yeti.

Škoda Yeti

Interiér

Nová Škoda Yeti nabízí cestujícím mimořádnou prostornost, variabilitu a míru komfortu. Vyšší pozice sezení přináší pocit bezpečí, výborný výhled z vozu i snadnější nastupování. Příjemně tuhé výplně, zvýrazněné boční vedení sedadel a nastavitelné bederní opěry eliminují únavu při dlouhých cestách. Systém tří samostatných zadních sedadel VarioFlex zaručuje maximální variabilitu interiéru i zavazadlového prostoru. amozřejmostí je dostatek odkládacích prostor a použití hodnotných materiálů. Vybírat lze až z 16 různých kombinací barevnosti přístrojové desky, potahových látek a ozdobných dekorů.

Motorizace

Paleta pohonných jednotek určených pro model Yeti zahrnuje tři benzinové a tři naftové motorizace. Všechny agregáty jsou čtyřválcové, řadové, přeplňované turbodmychadlem, umístěné vpředu napříč, s přímým vysokotlakým vstřikováním paliva. Vyznačují se nízkou spotřebou a plní požadavky emisní normy EU 5. Z benzínových motorů to jsou 1,4 TSI/90 kW a 1,2 TSI/77 kW určené pro verze s pohonem předních kol a 1,8 TSI/118kW, z naftových 2,0 TDI CR DPF s výkony 81 a 103 kW a 2,0 TDI CR DPF s výkonem 125 kW.

Škoda Yeti

Převodovky

Mechanické šestistupňové převodovky přinášejí radost z precizního a rychlého řazení rychlostních stupňů. Pětistupňová převodovka je určena pouze pro vozy s pohonem předních kol a motorem 2,0 TDI CR DPF/81 kW. Pro vozy s motorem 1,2 TSI/77 kW a pohonem předních kol je určena sedmistupňová automatická převodovka DSG. Šestistupňový automat DSG je montován do vozů s motorem 2,0 TDI CR DPF/103 kW a pohonem 4x4.

 

ŠKODA Citigo
ŠKODA Fabia/ŠKODA Fabia Combi
ŠKODA Rapid/ŠKODA Rapid Spaceback
ŠKODA Octavia/ ŠKODA Octavia Combi 
Nová ŠKODA Octavia/Nová ŠKODA Octavia Combi
ŠKODA Superb/ŠKODA Superb Combi
ŠKODA Kodiaq

 

Ke stažení

Líbí se Vám? Ve skutečnosti je mnohem hezčí, proto není nad to si nové auto vyzkoušet a otestovat.
Objednejte si předváděcí jízdu ještě dnes

líbí se Vám naše stránky, koukněte i na FACEBOOK a dejte nám like